
Elke vrijdagavond is er gelegenheid om door de grote telescoop van Discovery Center Continium te komen kijken. U kunt in Discovery Center Continium terecht vanaf 19.30 uur. Omstreeks 20.00 uur is er altijd een lezing of presentatie en aansluitend, als het langzaam donker geworden is, kun je zelf door de telescoop gaan kijken. De telescoop in de grote koepel van eXplorion is meer dan 100 jaar oud.
U kunt het zo gek niet bedenken, of het is waarschijnlijk wel op de Vrije Markt in Brunssum te vinden. Er is een ruim aanbod aan (exotische) groente en fruit, kleding, boeken, huishoudelijke artikelen, kruiden, sieraden, geurtjes, enzovoorts. Verder kunt u gebruik maken van verschillende internationale keukens waar u verwend wordt met overheerlijke hapjes, dranken en gerechten.
Kerstmis en Valkenburg aan de Geul zijn al jarenlang op een speciale manier met elkaar verbonden. Gedurende de donkere dagen verandert Valkenburg, gelegen in het sprookjesachtige Heuvelland, in een sfeervol kerststadje. Met sfeervolle lichtjes, kerstbomen, engelenhaar en soms onverwacht een pak sneeuw, ademt Valkenburg één en al kerstsfeer uit. Wie niet beter zou weten, zou denken dat de Kerstman uit Valkenburg komt.
De gehele stad in het teken van de sfeervolle feestdagen. Van gezellige kerstmarkten en prachtige kerstconcerten tot winters theater en bijzondere tentoonstellingen in de diverse Maastrichtse musea. Steek je eigen sterrenlichtje op in de Onze Lieve Vrouwebasiliek of vertrouw jouw kerstwens toe aan de sterren boven de Sint Servaasbasiliek.
Voor meer informatie kijk hier
In de winter zijn er vrijwel geen evenementen in de buitenlucht. Enkele belangrijke uitzonderingen zijn de kerstmarkten in Roermond, Heerlen, Simpelveld, Vaals, Valkenburg en Maastricht. Over de grens, in Aken is tevens ook een kerstmarkt.

Tijdens de gehele periode van de herfstvakantie, van 16 t/m 31 oktober, vormen de Ridderzaal van de Kasteelruïne en het gangenstelsel van de Fluweelengrot het unieke decor voor het 5e Mergelfestival.
Geachte heer/mevrouw,
Fijn dat U belangstelling heeft voor onze Welkom Limburg internetsite.
Mocht U nog vragen hebben of kunt U misschien leuke suggesties aandragen, stuur dan een mail naar info@ceno-travel.com.
Voor het Welkom Limburg reisaanbod bezoekt U onze holding site www.ceno-travel.com.
Wij hopen U een keer te mogen verwelkomen bij een van onze Welkom Limburg reizen.
Vriendelijke groet,
Peter van der Velden (Welkom Limburg reisorganisator)
C&O Travel | Locht 40 | 6466 GW Kerkrade | Telefoon +31 (0)45 541 02 32 |
E-mail: info@ceno-travel.com